PROMOCIJA KNJIGE „SVE NAŠE ISTINE“ NAŠE UČITELJICE SAMIJE AVDAGIĆ

Mjesec oktobar je uvijek u znaku knjiga, a ovogodišnji je bio poseban. Naša kolegica, učiteljica u penziji,Samija Avdagić , počastila nas je promocijom svoje nove knjige „Sve naše istine“ . Odlučila je da promocija bude upravo u našoj školi u kojoj je provela svoj radni vijek.
Promocija je upriličena u subotu, 30.10.2021. u holu škole uz prisustvo Samijine porodice, prijatelja, sugrađana i svih ljubitelja pisane riječi.
Samija je knjigu posvetila ženama Dobrinje i svim ženama grada Sarajeva koje su dale svoj doprinos tokom rata. Njena knjiga je ostavila trajan pečat i pisani trag na jedan dio historije koji nikada ne smijemo zaboraviti.
Uz prigodan program i spontani i ugodni razgovor prepun emocija ova promocija će mnogima ostati u najljepšem sjećanju.
Našoj dragoj i poštovanoj učiteljici zahvaljujemo na poklonjenim knjigama, crvenim ružama i prekrasnim emocijama i želimo joj dobro zdravlje i još mnogo lijepih književnih djela.