OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE UČENIKA KOJI DOBIJAJU KUPON

Učenici su s početkom nove školske godine obavezni izvršiti zamjenu postojećih iskaznica za javni gradski prijevoz, i to do kraja septembra ove godine.Do tada će moći koristiti iskaznice za prethodnu školsku godinu.

Za izradu novih iskaznica potrebna je jedna fotografija i GRAS-ova potvrda ovjerena od strane škole, s upisanim datumom rođenja i razredom koji učenik pohađa, te pečatom preko fotografije.

Potvrde se kupuju na prodajnim mjestima GRAS-a po cijeni od 2 KM.

Učenici osnovnih škola od 6 do 10 godina (I – IV razred) kupuju roze potvrde, a od 10 do 15 godina (V-IX razred) kupuju žute potvrde.

Izrada iskaznica vršit će se na prodajnim mjestima: Ćumurija, Otoka, Dobrinja, Ilidža i Vogošća po cijeni od 3 KM.
Izrada iskaznica počet će 2.septembra kada će raditi dežurna prodajna mjesta Ćumurija, Otoka, Dobrinja i Ilidža i to od 08.00 do 13.30 sati.

Ova prodajna mjesta rade od 07.00 do 17.30 sati, osim nedjeljom.