PRVI NASTAVNI DAN I SVEČANI PRIJEM ĐAKA PRVAKA

U ponedjeljak 4.9.2017. počela je nastavna 2017./2018. godina u svim školama Kantona Sarajevo. I u našoj školi se oglasilo školsko zvono koje je označilo zvaničan početak nastave. Intoniranjem državne himne , podizanjem zastave i svečanim prijemom đaka prvaka obilježen je ovaj značajan dan.
Učenici drugog razreda su veselo dočekali nove drugare pripremivši im svečani doček. Ove godine smo bogatiji za 112 novih đaka koji su raspoređeni u četiri odjeljenja, a vodit će ih učiteljice Almedina Atić, Šejla Hamamdžić, Sibela Sadiković i Berina Hukara-Rovčanin.
„Znanje je tvoja izgubljena stvar, gdje god ga nađeš, uzmi ga, tvoje je!“- rečeno je u jednoj izreci, a našim dragim učenicima sretno u „traženju“ i novoj školskoj godini.