DRUGO MJESTO NA 20.MEMORIJALNOM TURNIRU U MALOM NOGOMETU "ŠEHIDIMA I POGINULIM BORCIMA NOVOG GRADA"

Povodom obilježavanja Dana Općine Novi Grad Sarajevo, a prema planu takmičenja učenika osnovnih škola sa područja Općine Novi Grad Sarajevo u toku 2017. godine predviđeno je i takmičenje u malom nogometu. Turnir u malom nogometu pod nazivom 20. Memorijalni turnir u malom nogometu “Šehidima i poginulim borcima Novog Grada 2017.” održan je 09. i 10. decembra 2017. godine u SD “SRCE” i “Ramiz Salčin” – Mojmilo.

Boje naše škole branili su: Vedran Spahić, Ermin Karaman, Abdulah Duraković, Ismail Babović, Sanjin Muhović, Kenan Lamadžema, Tarik Kulović, Anur Aganspahić, Faris Kadrić. Trener: Tabak Semir

Osvojeno je izvrsno 2. mjesto, a za najboljeg igrača turnira proglašen je naš učenik Kenan Lamadžema.

Čestitamo !