Posjeta Veterinarskom fakultetu

25.10.2018. godine III 1 je sa svojom uciteljicom bio u posjeti Veterinarskom fakultetu u Sarajevu. Ovu posjetu smo organizovali zahvaljujući uspješnoj saradnji sa roditeljima naših učenika, a ovaj put za to su se pobrinule naše drage Hasanbašić Danica i Hasanbasic Tanja. Učenici su imali priliku družiti se sa profesorima ovog fakulteta koji su im na adekvatan način govorili o značaju ovog zanimanja - veterinara. Naučili su šta je to anatomija, koji su unutrašnji organi pojedinih životinja i koja je njihova funkcija. Saznali su kako i zašto se prepariraju životinje i još mnogo toga. Sve su to mogli i vidjeti u bogatom muzeju ovog fakulteta. Veliki broj učenika je na kraju posjete poželio da u budućnosti budu uspješni veterinari.