Posjeta staračkom domu u Nedžarićima

U četvrtak, 20.12. 2018., učenici IV 1 su sa svojom učiteljicom, Senadom Šehović, te grupom roditelja, posjetili nane, bake i dede u staračkom domu u Nedžaričima. Posjetu smo organizovali u sklopu projekata #izazov, koji ima za cilj da učenici urade neko dobro djelo, te istim izazovu druga odjeljenja da učine nešto slično. Djeca su za ovu posjetu pripremila čestitke korisnicima Doma, dok su roditelji, u ime razreda, kupili voće i Skandi križaljke. Nadamo se da će naši skromni pokloni obradovati naše domaćine. Atmosfera je bila odlična, te se ovim putem zahvaljujemo i uposlenima Doma, koji su nas lijepo dočekali, i pomogli nam da ova posjeta bude i više nego odlična. Imali smo i zabavni program, u kojem su podjednako učestvovala i naša djeca i korisnici Doma. Učiteljica je sa djecom pripremila recital Moja baka, a potom su uslijedile sevdlainke, Sarajevo ljubavi moja, Ne dam kamen zemlje moje... Nadamo se da će i druga djeca slijediiti naš primjer i nekada posjetiti ovaj Dom, jer njima znači.