OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE ČIJA ĆE DJECA BORAVITI U PRODUŽENOM BORAVKU!

Poštovani roditelji ,

obavještavamo Vas da će naša škola i u školskoj 2019/2020.godini organizovati produženi boravak za učenike od prvog do četvrtog razreda.
Da bismo na vrijeme izvršili sve pripreme, moramo znati tačan broj učenika koji će boraviti u produženom boravku.

S obzirom da je velika zainteresovanost , a broj mjesta ograničen, molimo roditelje da na vrijeme izvrše prijavu, preuzmu ugovor i isti dostave u sekretarijat škole.
Krajnji rok za prijavu je petak.30.8.2019.godine.

Roditelji , ugovor, mogu preuzeti u prostorijama škole(sekretarijat škole) u period od 10:00 do 14:00 sati ili sa naše web stranice (www.osonh.edu.ba).

Više informacija koje su vezane za produženi boravak, roditelji će dobiti na zajedničkom roditeljskom sastanku koji će se u prostorijama škole održati u četvrtak, 29.8.2019.godine sa početkom u 18:30 sati.

DIREKTOR

Ševal Dudević