VAŽNO OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE I UČENIKE PRVOG RAZREDA

Poštovani roditelji i dragi učenici,
kao i prethodnih godina Općina Novi Grad Sarajevoje je i za predstojeću školsku 2019/2020. nabavila ruksake sa školskim priborom za sve učenike upisane u prvi razred osnovne škole.
Prigodna svečanost „Sretno prvačići“ na kojoj će se izvršiti podjela ruksaka održat će 04.9.2019.(srijeda) u 17:30 sati u Centruza edukaciju, sport i rekreaciju „Safet Zajko“.
Ukoliko budu loši vremenski uvjeti, svečanost će se održati u Dvorani „Ramiz Salčin“.
Učenike na manifestaciju dovode njihovi roditelji do ulaza broj 2 gdje će ih čekati njihovi učitelji.
Sve informacije o organizaciji dolaska učenika u Centar, te njihov povratak nakon manifestacije, kao i sve druge važne informacije,roditelji će dobiti od svojih učitelja.
Napomena: Učenici prvog razreda nemaju besplatne udžbenike. Molimo roditelje, prije nego što kupe udžbenike, da se prvo posavjetuju sa svojim učiteljima. Spisak udžbenika koji će se koristiti u školskoj 2019/2020.godini nalazi se na našoj zvaničnoj web stranici škole (www.osonh.edu.ba).
Našim dragim prvačićima želimo sretan polazak u školu i puno usjeha u učenju !

DIREKTOR
Ševal Dudević