NAŠI PLANINARI

SAD SAM PRAVI PLANINAR

Planinarenje i uživanje u prirodi je nešto najbolje što možemo sebi priuštiti. Sjedilački način života koji naša djeca upražnjavaju već itekako pokazuje svoje posljedice (pretilost, loša motorika, razne bolesti). Da su itekako svijesni toga, planinarska družina naše škole pokazuje svojim aktivnostima u planini. No, prije odlaska u planine, trebale su se u učionici utvrditi mnoge lekcije i naučiti razne vještine. Na kraju je to sve trebalo i prenijeti na papir, odnosno položiti test iz planinarstva. Certifikte nakon položenog testa primila je 11.12.2019. treća generacija planinara naše škole. Sala Općine Novi Grad bila je mala da primi sve ljubitelje prirode, koji su došli da podrže mlade planinare. Naša družina je bila najbrojnija, a za najboljeg planinara i planinarku proglašeni su Nejla Hajdarević i Ali Karaica iz VIII1 razreda.Čestitamo svim mladim planinarima i želimo im puno novih koraka i puno dobrih ocjena. VEDRO!