NAŠI USPJEŠNI SPORTISTI

Učenik Arman Halilović učestvovao je na Kantonalnom prvenstvu u Taekwondo-u, održanom u KSC Kralj Fahd, te osvojio 1. mjesto. Također, učešće su uzele Tajra Zgonić i Tijana Nikolić, gdje je Tajra osvojila treće, a Tijana tri prva mjesta.

22.02.2020.godine u Sarajevu je održano II državno takmičenje u ritmičkoj gimnastici. U individualnim vježbama kategorija 2012.godište Rejna Bajramović je osvojila prvo mjesto i u svojoj kategoriji postala državna prvakinja.
Naša Mia Markić uspješno je završila kurs na IT Academy-Uvod u Web dizajn, te stekla certifikat.

Učenici Hodžić Enes, Sikirić Sami, Kulaš Mak, Hozanovic Harun, Podbićanin Lajla i Sara Džafić su se također okitili medaljama na raznim takmičenjima.
Našim učenicima čestitamo i želimo još puno uspjeha!