ČLANOVI NOVINARSKE SEKCIJE POSJETILI CENTAR ZA KULTURU DOBRINJA- VILA HADŽIHALILOVIĆA

Članovi Novinarske sekcije su u srijedu 8.11.2017. posjetili Centar za kulturu Dobrinja- vila Hadžihalilovića. Saznali su da se u ovom lijepo obnovljenom i uređenom prostoru koji je na raspolaganju svim građanima održavaju različiti kulturni programski sadržaji, izložbe, koncerti, predstave , književne večeri. Svima je na raspolaganju čitaonica u kojoj mogu čitati dnevne , sedmične i novine za razonodu kao i djela klasične književnosti. Odnedavno su počele sa radom besplatne sekcije klavira, gitare, violine za učenike, kao i likovna, literarna, dramska i horska sekcija. Učenici su uživali u prelijepom ambijentu Centra kroz koji ih je provela Samra, voditelj dnevnih aktivnosti ovog Centra.

Nakon posjete učenici su se družili u Parku prijateljstva na Dobrinji V i uživali u ovom prelijepom jesenjem danu.