TAJRA ZEKIĆ-UČENICA VII-3 U BALETNOJ PREDSTAVI KRCKO ORAŠČIĆ

U srijedu, 29. novembra, na sceni Narodnog pozorišta Sarajevo izvedena je baletna predstava "Krcko Oraščić", genijalno i revolucionarno djelo Petra Iljiča Čajkovskog.

Dio te čarolije bila je i naša učenica Tajra Zekić iz VII-3, perspektivna balerina koja je nedavno završila baletsku školu i vrijedno vježba dok čeka da napuni dovoljno godina da nastavi školovanje u srednjoj baletskoj školi.

Učešćem u ovako velikom i značajnom projektu za naš grad kakav je balet „Krcko Oraščić“ koji se nije izvodio pune 44 godine, naša Tajra je pokazala ogromnu ljubav i požrtvovanje za umjetnost koju je izabrala za svoj dalji životni put .

Čestitamo Tajri i želimo joj da ostvari svoj životni san i postane primabalerina, ali i da zadrži odličan uspjeh u redovnoj osnovnoj školi što joj je uvijek i polazilo za rukom.